Aktualizováno 16. 10. 2021 16:01:38

Logo
Banner

Vyhledávání


Výběr výrobce

Zobrazit pouze výrobky

NOVINKY plast. modely

Stavebnice SLUBAN jsou kvalitně provedeny. Jednotlivé díly do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s díly dalších značek kvalitních stavebnic jako je například LEGO. Značka SLUBAN je známá po celém světě- ve východní i západní Evropě, v USA, Kanadě, Ruska, Austrálii a také v Hong Kongu, Indii a dalších.
Jelikož jsou díly SLUBAN plně spojovatelné s dílky LEGO, došlo v roce 2013 k celosvětové dohodě mezi společností Sluban Europe b.v. a Lego, kterou byly vyřešeny veškeré právní spory.
Pro značku SLUBAN to opět znamenalo další zlepšení oblíbenosti mezi dětmi a to hlavně z důvodu toho, že po této dohodě se začaly vyrábět pouze stavebnice, které obsahovaly nové inovované figurky, které jsou prostě úžasné. Stále si zachovaly svou původní kompatibilitu s kostkami, ale mají mnohem reálnější tvar, vzhled i pohyby. Je to prostě malá figurka s velkou budoucností.
Stavebnice SLUBAN jsou rozděleny do několika kategorií: TITANIC, TŘI KRÁLOVSTVÍ, ARMY 8into1, FIGURKY, ARMY, ARMY 9into1, BITEVNÍ LODĚ, GIRLS DREAM TOWN, GIRLS DREAM PRINCESS, TOWN stavitelé, TOWN farma, TOWN, TOWN Business street, LETIŠTĚ, FORMULE 1, SPACE, PIRÁTI, POLICIE, HASIČI, KIDDY KOSTKY.

Elektrická lokomotiva E499 1056 Bobina, ČSD, epocha IV, TT 1:120

Novinka Připravuje se

Výrobce: MTB
Katalogové číslo: MTB E4991056
Záruka (měsíců): 24

Elektrická lokomotiva E499.0 byla vyvinuta v Škoda Plzeň jako první konstrukce el lokomotivy s licenčními prvky švýcarských firem. V letech 1953-58 bylo vyrobeno 100ks pro ČSD a později ještě kusové modifikace pro SSSR a KLDR. Lokomotivy byly díky rychlosti 120kmh určeny převážně pro osobní a rychlíkovou dopravu. V 90.letech přešly všechny pod ČD a ŽSR, po roce 2010 jsou v provozu poslední stroje jako muzejní exponáty. Model E499.0071 představuje zjednodušený nátěr po dilenských opravách cca od r. 1965 .

 
Vaše cena bez DPH: 3 264,50 Kč
Vaše cena s DPH: 3 950 Kč
 

Celková cena nákupu

cena bez DPH: 0 Kč

cena s DPH: 0 Kč

Předobjednávky MTB

Šroubovací modely pro děti od 4 let. Modely lze snadno sestavit pomocí přiloženého plastového šroubováku. Stavebnice jsou bezpečné a rozvíjí dětskou motoriku. Výrobcem je firma REVELL.