Aktualizováno 16. 10. 2021 16:01:38

Logo
Banner

Vyhledávání


Výběr výrobce

Zobrazit pouze výrobky

NOVINKY plast. modely

Stavebnice SLUBAN jsou kvalitně provedeny. Jednotlivé díly do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s díly dalších značek kvalitních stavebnic jako je například LEGO. Značka SLUBAN je známá po celém světě- ve východní i západní Evropě, v USA, Kanadě, Ruska, Austrálii a také v Hong Kongu, Indii a dalších.
Jelikož jsou díly SLUBAN plně spojovatelné s dílky LEGO, došlo v roce 2013 k celosvětové dohodě mezi společností Sluban Europe b.v. a Lego, kterou byly vyřešeny veškeré právní spory.
Pro značku SLUBAN to opět znamenalo další zlepšení oblíbenosti mezi dětmi a to hlavně z důvodu toho, že po této dohodě se začaly vyrábět pouze stavebnice, které obsahovaly nové inovované figurky, které jsou prostě úžasné. Stále si zachovaly svou původní kompatibilitu s kostkami, ale mají mnohem reálnější tvar, vzhled i pohyby. Je to prostě malá figurka s velkou budoucností.
Stavebnice SLUBAN jsou rozděleny do několika kategorií: TITANIC, TŘI KRÁLOVSTVÍ, ARMY 8into1, FIGURKY, ARMY, ARMY 9into1, BITEVNÍ LODĚ, GIRLS DREAM TOWN, GIRLS DREAM PRINCESS, TOWN stavitelé, TOWN farma, TOWN, TOWN Business street, LETIŠTĚ, FORMULE 1, SPACE, PIRÁTI, POLICIE, HASIČI, KIDDY KOSTKY.

KatalogDárkové šeky - Katalog

Řadit podle: Řadit sestupně Řadit vzestupně
Strana 1 z 1     Celkem 4 záznamů
První Předchozí Další Poslední
 

Dárkový šek 1000Kč

Výrobce: MODELOVÝ SVĚT
Katalogové číslo: DS1
Záruka (měsíců): 24

 
ks
Vaše cena s DPH: 1 000 Kč
 

Dárkový šek 2000Kč

Výrobce: MODELOVÝ SVĚT
Katalogové číslo: DS2
Záruka (měsíců): 24

 
ks
Vaše cena s DPH: 2 000 Kč
 

Dárkový šek 3000Kč

Výrobce: MODELOVÝ SVĚT
Katalogové číslo: DS3
Záruka (měsíců): 24

 
ks
Vaše cena s DPH: 3 000 Kč
 
 

Dárkový Šek 5000Kč

Výrobce: MODELOVÝ SVĚT
Katalogové číslo: DS5
Záruka (měsíců): 24

 
ks
Vaše cena s DPH: 5 000 Kč
 
 
Strana 1 z 1     Celkem 4 záznamů
První Předchozí Další Poslední
 

Celková cena nákupu

cena bez DPH: 0 Kč

cena s DPH: 0 Kč

Předobjednávky MTB

Šroubovací modely pro děti od 4 let. Modely lze snadno sestavit pomocí přiloženého plastového šroubováku. Stavebnice jsou bezpečné a rozvíjí dětskou motoriku. Výrobcem je firma REVELL.