Aktualizováno 3. 6. 2023 11:03:47

Logo
Banner

Vyhledávání


Výběr výrobce

Zobrazit pouze výrobky

Doporučujeme

07708n.jpg
s DPH: 1 050 Kč
50946n.jpg
s DPH: 1 099 Kč

NOVINKY plast. modely

Stavebnice SLUBAN jsou kvalitně provedeny. Jednotlivé díly do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s díly dalších značek kvalitních stavebnic jako je například LEGO. Značka SLUBAN je známá po celém světě- ve východní i západní Evropě, v USA, Kanadě, Ruska, Austrálii a také v Hong Kongu, Indii a dalších.
Jelikož jsou díly SLUBAN plně spojovatelné s dílky LEGO, došlo v roce 2013 k celosvětové dohodě mezi společností Sluban Europe b.v. a Lego, kterou byly vyřešeny veškeré právní spory.
Pro značku SLUBAN to opět znamenalo další zlepšení oblíbenosti mezi dětmi a to hlavně z důvodu toho, že po této dohodě se začaly vyrábět pouze stavebnice, které obsahovaly nové inovované figurky, které jsou prostě úžasné. Stále si zachovaly svou původní kompatibilitu s kostkami, ale mají mnohem reálnější tvar, vzhled i pohyby. Je to prostě malá figurka s velkou budoucností.
Stavebnice SLUBAN jsou rozděleny do několika kategorií: TITANIC, TŘI KRÁLOVSTVÍ, ARMY 8into1, FIGURKY, ARMY, ARMY 9into1, BITEVNÍ LODĚ, GIRLS DREAM TOWN, GIRLS DREAM PRINCESS, TOWN stavitelé, TOWN farma, TOWN, TOWN Business street, LETIŠTĚ, FORMULE 1, SPACE, PIRÁTI, POLICIE, HASIČI, KIDDY KOSTKY.

Stavebnice Quick Build od firmy Airfix jsou kvalitní stavebnice na principu LEGO kostek. Po sestavení letadla, tanku, auta nebo vrtulníku je povrch dokonale hladký. Kostky u sebe výborně drží.

Digitální dekodér signalizací

Výrobce: ROCO
Katalogové číslo: ROCO 10777
Záruka (měsíců): 24

Digitální dekodér signalizací ROCO

Digitální dekodér signalizací ROCO slouží k digitálnímu ovládání návěstidel. Je vybaven inteligentní logikou, vstupem pro brzdový generátor a nezávislými sekcemi pro řízení 2 návěstidel. Každá sekce obsahuje výstup pro návěstidla s až 4 světly, 3 vstupy pro snímače (spínací kolej, magnetický spínač atd) a výstupem pro napájení kolejového úseku před návěstidlem.

 
Vaše cena bez DPH: 2 931,50 Kč
Vaše cena s DPH: 3 547 Kč
 
NávodNávod

Celková cena nákupu

cena bez DPH: 0 Kč

cena s DPH: 0 Kč

Předobjednávky MTB

Šroubovací modely pro děti od 4 let. Modely lze snadno sestavit pomocí přiloženého plastového šroubováku. Stavebnice jsou bezpečné a rozvíjí dětskou motoriku. Výrobcem je firma REVELL.