Aktualizováno 12. 6. 2024 17:48:48

Logo
Banner

Vyhledávání


Výběr výrobce

Zobrazit pouze výrobky

NOVINKY plast. modely

Stavebnice SLUBAN jsou kvalitně provedeny. Jednotlivé díly do sebe pasují a hlavně drží. A to jak mezi sebou tak i s díly dalších značek kvalitních stavebnic jako je například LEGO. Značka SLUBAN je známá po celém světě- ve východní i západní Evropě, v USA, Kanadě, Ruska, Austrálii a také v Hong Kongu, Indii a dalších.
Jelikož jsou díly SLUBAN plně spojovatelné s dílky LEGO, došlo v roce 2013 k celosvětové dohodě mezi společností Sluban Europe b.v. a Lego, kterou byly vyřešeny veškeré právní spory.
Pro značku SLUBAN to opět znamenalo další zlepšení oblíbenosti mezi dětmi a to hlavně z důvodu toho, že po této dohodě se začaly vyrábět pouze stavebnice, které obsahovaly nové inovované figurky, které jsou prostě úžasné. Stále si zachovaly svou původní kompatibilitu s kostkami, ale mají mnohem reálnější tvar, vzhled i pohyby. Je to prostě malá figurka s velkou budoucností.
Stavebnice SLUBAN jsou rozděleny do několika kategorií: TITANIC, TŘI KRÁLOVSTVÍ, ARMY 8into1, FIGURKY, ARMY, ARMY 9into1, BITEVNÍ LODĚ, GIRLS DREAM TOWN, GIRLS DREAM PRINCESS, TOWN stavitelé, TOWN farma, TOWN, TOWN Business street, LETIŠTĚ, FORMULE 1, SPACE, PIRÁTI, POLICIE, HASIČI, KIDDY KOSTKY.

Stavebnice Quick Build od firmy Airfix jsou kvalitní stavebnice na principu LEGO kostek. Po sestavení letadla, tanku, auta nebo vrtulníku je povrch dokonale hladký. Kostky u sebe výborně drží.

Motorický přestavník MTB

Výprodej

Výrobce: MTB
Katalogové číslo: MTB MP1
Záruka (měsíců): 24
Skladem: 10 ks

Motorické přestavníky pro modelovou železnici

• Motorické přestavníky s tichým a pomalým chodem

• Miniaturní rozměry

• Vestavěn motorek s planetovou převodovkou

• Univerzální zapojení jako elektromagnetický nebo motorický přestavník

• Možnost nastavení stupňů zdvihu

• Integrované přepínací kontakty

• Pohodlná instalace

• Snadné nastaveni základní pozice táhla

Přestavníky slouží pro elektrické ovládání dvoupolohových mechanismů v modelech, typicky výhybky či mechanická návěstidla a závory. Zdvih se nastavuje v několika stupních, pozicí kolíku v unašeci. Kulisový mechanismus zajištuje plynulý dojezd do koncové polohy a její aretaci. Napájení je stejnosměrné i střídavé v rozsahu 9–16 V, odběr cca 150 mA pri chodu. Mechanismus je vybaven koncovými spínači polohy, tj. ovladací napájení muže být připojeno trvale, po dojezdu do příslušné polohy se odběr proudu a pohyb samočinně odpojí.

• Miniaturní rozměry 28×40 mm (š×d)

• Přímá náhrada elektromagnetických přestavníků s třívodičovým zapojením

• Snadné nastaveni základní pozice táhla Zdvih se nastavuje ve třech stupních 3, 6 a 9 mm, pozicí kolíku v unašeci. Kulisový mechanismus zajištuje plynulý dojezd do koncové polohy a její aretaci. Mechanismus je vybaven koncovými spínači polohy, tj ovladací napájení může být připojeno trvale, po dojezdu do příslušné polohy se odběr proudu a pohyb samočinně odpojí. Pro pomocné účely je vybaven přepínacím kontaktem 1A, s ochranou tepelnou pojistkou 0.5A (ochrana zkratu na srdcovce výhybek).

 
Vaše cena bez DPH: 244 Kč
Vaše cena s DPH: 295 Kč
 

Celková cena nákupu

cena bez DPH: 0 Kč

cena s DPH: 0 Kč

Předobjednávky MTB

Šroubovací modely pro děti od 4 let. Modely lze snadno sestavit pomocí přiloženého plastového šroubováku. Stavebnice jsou bezpečné a rozvíjí dětskou motoriku. Výrobcem je firma REVELL.